Azi 19-04-2019       Dispozitie privind convocarea Consiliului Local al orasului Târgu Neamt în ședință ordinară pentru ziua de 23.04.2019, ora 15.00, în sala de ședințe a Consiliului local al orașului Târgu-Neamț     ANUNT – Intentia de elaborare P.U.Z. in vederea construirii a doua blocuri de locuinte colective P+6E     Anunt – licitație publică spatiu de 10,72 mp – str. Eternitatii     Anunt – licitație publică inchiriere teren (551 mp) si un spatiu (155 mp) – str. Lalelelor     Anunt – licitație publică trei terenuri de 1mp – B-dul Mihai Eminescu     Anunt – licitație publică două terenuri – Casa Memorială ”Ion Creangă”

Unde si cum se poate plati

Impozitele si taxele locale se pot plati :

• la sediul Primariei orasului Tirgu Neamt, situat in bulevardul Stefan cel Mare, nr. 62, camerele 6 si 7;
  • oriunde in lume, prin internet.

Cum se poate plati ?
Aveti posibilitatea sa achitati impozitele si taxele datorate la bugetul local al orasului Tirgu Neamt in mai multe feluri:

• a. la sediul Primariei se poate achita:
    • cu cash;
    • cu card.
  • b. acasa la dumneavoastra:
    • prin internet.