Azi 14-04-2021       Anunt privind selectarea partenerilor pentru elaborarea si implementarea proiectului cu finantare nerambursabila in cadrul Apelului nr. 1 „Cresterea incluziunii si abilitarea romilor”     Anunt privind organizarea unui examen de promovare in grade sau trepte a personalului contractual din cadrul institutiei     Dispozitie privind convocarea online a Consiliului Local al orașului Târgu-Neamţ în ședință extraordinară pentru ziua de 12.04.2021, ora 14.00, în sala de ședinţe a Consiliului local al orașului Târgu-Neamţ     PROCEDURA DE SELECTIE PARTENERI PRIVATI – in cadrul apelului de proiecte „Cresterea incluziunii si abilitarea romilor”     ANUNT anulare procedura selectie partener ONG in cadrul apelului de proiecte „Cresterea incluziunii si abilitarea romilor”     Anunt selectie partener ONG in cadrul apelului de proiecte „Cresterea incluziunii si abilitarea romilor”

Probleme pe care nu le poate rezolva Primaria

• Toate problemele care sunt de competenta instantelor de judecata;
  • Legalizari de acte;
  • Nemultumiri privind pensionarea si recalcularea pensiei;
  • Gasirea unui loc de munca;
  • Relatiile de buna vecinatate;
  • Conflictele familiale;
  • Constituirea persoanelor juridice: S.A, S.R.L, S.N.C, O.N.G;
  • Problemele care tin de competenta clara a altor institutii cum ar fi: Politia, Garda Financiara, Prefectura, Consiliul Judetean.

Noi va putem îndruma spre institutia care poate rezolva problema dumneavoastra si va punem la dispozitie toate datele necesare: denumirea institutiei, telefon, persoana de contact si programul cu publicul.