Azi 28-03-2024       Anunt privind rezultatul final la examenul organizat pentru promovarea in grad profesional imediat superior – Serviciul Public Politia Locala     Dispozitie privind convocarea C.L. al orașului Târgu-Neamţ în ședinţă ordinară, pentru ziua de 28.03.2024, ora 14:00, desfasurata în sala de ședinţe a C.L. al orașului Târgu-Neamţ     Anunt privind rezultatul probei interviu la examenul organizat pentru promovarea in grad profesional imediat superior – Serviciul Public Politia Locala     Dispozitie privind convocarea Consiliului Local al orașului Târgu-Neamţ în ședinţă extraordinară, convocată de îndată, pentru ziua de 20.03.2024, ora 14:00, desfasurata online si în sala de ședinţe a C.L. al orașului Târgu-Neamţ.     Anunt privind rezultatul probei scrise la concursul organizat in vederea promovarii intr-un grad profesional imediat superior – Serviciul Public Politia Locala     ANUNT privind intentia de „Elaborare PUZ pentru construire Cartier Rezidential”

Dispozitie privind convocarea Consiliului Local al Orașului Tîrgu Neamț în ședința de îndată, pentru ziua de 22 decembrie 2017 ora 11.30, în sala de ședințe a Consiliului Local al Orașului Tîrgu Neamț

Deschide