Azi 21-05-2022       Anunt privind rezultatul interviului la concursul oganizat in vederea ocuparii unui post de muncitor I, la Casa Culturii din Tg. Neamt     Anunt privind rezultatul probei scrise la concursul organizat in vederea ocuparii unui post vacant, muncitor I, la Casa Culturii ”Ion Creanga” Tg. Neamt     Dispozitie privind convocarea Consiliului Local al orașului Târgu-Neamţ în ședinţă extraordinară, convocată de îndată, pentru ziua de 16.05.2022, ora 9.00, în sala de ședinţe a Consiliului local al orașului Târgu-Neamţ     Anunt concurs privind ocuparea a unei funcții publice de execuție vacante de polițist local clasa III, gradul prof. superior la Serviciul Public de Poliție Locala     Anunt concurs privind ocuparea a două funcții publice de execuție vacante de polițist local clasa III, gradul prof. debutant la Serviciul Public de Poliție Locala     Rezultat selectie dosare concurs de recrutare pentru ocuparea unui post vacant de muncitor I – Casa de Cultura „Ion Creanga”

ANUNT – Proiectul bugetului local de venituri și cheltuieli al oraşului Târgu-Neamţ pe anul 2022 şi Lista de investiţii pentru anul 2022.

Deschide